FLEXI STREČING VŠETKY ÚROVNE v závesnej sieti (K)

Back You have to Login or Register to book this event.

Attending:

  • ZuzkaMon
  • DanielaK14
  • Majka L.
  • PetaK.
  • betka136

Comments:

You have to Login or Register to add comment

ChiQui Pole Dance Studio s.r.o.

Štúrova 72, 949 01 Nitra

ChiQui Pole Dance Studio založili v roku 2012 4 kamarátky (DNHI). 

Dnes je druhým domovom niekoľkých lektoriek a množstva klientiek, ktoré našli vášeň a závislosť nielen v pole dance - tanci na vertikálnej tyči.

Máme dve tanečné sály, vybavené veľkorozmernými zrkadlami, klimatizáciou, karimatkami a drobným športovým náčiním. Základ nášho štúdia tvorí 11 profesionálnych tyčí a 10 závesných sietí ("hammock"ov). 
ChiQui je prvým štúdiom vertikálneho tanca na Slovensku a zároveň patrí k tým najväčším štúdiám venujúcim sa pole dance.

 

O výuku sa stará tím lektoriek, ktoré sa pýšia účasťou na medzinárodných súťažiach a workshopoch, dokonca workshopy samy vedú, nielen na Slovensku. Z mnohých vystúpení ste nás mohli zbystriť vo viacerých televíznych show, na mestských či dobročinných akciách.

 

Hodiny sú otvorené všetkým vekovým kategóriam, úrovniam od úplnych začiatočníkov, dokonca i deťom, pod dozornom rodičov. Pri ich rozmanitosti si u nás každý príde na svoje. Dbáme na dôkladné vysvetlenie a následné istenie, samozrejmosťou pre nás je rozohriatie a neodlučiteľný strečing na konci hodiny. Pracujeme na sile, flexibilite, ladnosti pohybov a tým Vám pomáhame dospieť k zdravému sebavedomiu či správnemu držaniu tela.

 

Sídlime v Nitre na Štúrovej ulici na smer Mlynárce v budove Arrivy (bývala budova SAD), zastávka MHD je Rybárska.

 

Contact

Contact: 
+421 944 055 666